Popis

Sháníte návod jak udělat konkrétní funkci? Potřebujete poradit s nastavením?

Jquery + políčko Autocomplet bez ručního zadání + simulace stisknutí klávesy

Drupal user
Fórum

Ahoj nadpis zní trochu složitě, ale v podstatě jde o následující. Mám políčko s funkcí autocomplete. A do něj naskenuji pomocí čárového kodu nějaké hodnoty např. 123456789 (tj. čárový kod) bohužel se funkce autocomplete nespustí, ale ajax požadavek na server dorazí resp. nezobrazí se vysouvací nabídka s výsledkem jako to bývá u našeptávačů zvykem. Zjistila jsem, že když do políčka s naskenovanou hodnotou kliknu na konec a pak stisknu např. klávesu mezerníku tak se nabídka našeptávače zobrazí. Takže jsem došla k závěru, že našeptávač resp.

Custom kontaktní formulář

GibonArt
Fórum

Ahoj, hledám na netu řešení pro vytvoření custom chování pro kontaktní formulář. Chtěl bych abych u každého obsahu daného typu obsahu bylo tlačítko typu: "Mám zájem" a po kliknutí na něj by se odkázalo jakoby na kontaktní formulář, ve kterém by se předvyplnili údaje o tom obsahu. Konkrétně to budou reality. Tak aby se alespoň předvyplnila message ve formuláři případně i další fieldy.

Nějak se nedokážu s Googlem dohodnout, jak to nazvat a tak se mi nedaří vyhledat řešení

Multipřihlašení na stejné stránce jako u googlu

Drupal user
Fórum

Ahoj mám otázku uživatel si otevře naší stránku ve více lištách nebo oknech a chtěli bychom stejně jako to dělá google, že když se uživatel na jedné stránce přihlásí tak udělá reload na zbývajících stránkách a také ho to přihlásí?

Děkuji :-)

Oprava napadnutého webu

www.cotus.net
Fórum

Zdravím.

Po kontrole webu som našiel súbory, ktore do Drupalu nepatria. V root 404.php a sites/libasset.php. Stránka funguje bez problémov ale...

Odstranil som všetky súbory aj adresare okrem sites. Nahral najnovší Drupal aj moduly. Vymazal aj subor sites/libasset.php - žiadne ine podozrivé subory som nenašiel.

Previedeol update.php. po dvoch dňoch sú tam tie súbory zase.

1. Ako sa da zistiť či nieje napadnutá aj databáza? Nerád by som prestavoval celý web odznova.

Webform current-page link

www.cotus.net
Fórum

Zdravím.

Je možné zobraziť regulárny link vo Webform-results  na current-page? Formulár je v bloku pri každom článku. token - [current-page:url:brief] funguje pri textových, aj skrytom poli formuláru, aj odošle aktuálnu URL - ale nezobrazí sa vo výsledkoch ako URL odkaz. (nutné ctrl + c; ctrl+v)

Zvolil som pole Markup a tam sa link zobrazí korektne - ale má problém s odoslaním URL aktuálnej stránky. Pri načítaní formulára aj zobrazí aktuálnu URL stránky. Po odoslaní a zobrazení vo výsledkoch už link smeruje na URL formulára.

Nastavení Twitter + hybridauth

Drupal user
Fórum

Ahoj opět bych měla jednu otázku :-) snažím se nakonfigurovat hybridauth, ale Twitter mi hlásí na svých stránkách developer.twitter.com při konfiguraci "Query parameters are not allowed." ale na drupalu v konfiguraci je abych zadala tuhle adresu???

https://abc.cz/hybridauth/endpoint?hauth.done=Twitter

aktualizovala jsem i knihovnu hybridauth na verzi 2.17 ale nepomohlo